Małgosia & Dawid

Razem z Małgosią i Dawidem 28 stycznia rozpoczęliśmy nowy sezon ślubnych historii. Już od samego ranka powitała nas piękna słoneczna aura, która towarzyszyła nam do końca realizacji. Ceremonia odbyła się w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej i Pocieszenia w Radomyślu nad Sanem, a przyjęcie miało miejsce w Domu Weselnym "Fela" w Borowie.

Tego dnia, Dawid i Małgosia nie okazywali stresu, a wręcz przeciwnie na ich twarzach gościł uśmiech i radość oraz pewność, że wszystko przebiegnie w harmonii z nutką szaleństwa w tle. Tak też się stało. Mimo minusowej temperatury ich serca były rozgrzane do czerwoności. Tym samym udowodnili nam, że Miłość którą się nawzajem obdarzyli pokona nawet tak przyziemne przeciwności!

Małgosia i Dawid obdarzyli nas ogromnym zaufaniem, dało się to dostrzec po pełnej swobodzie wszystkiego co robią. Od przygotowań do zakończenia wesela tanecznym krokiem i pełnią szczęścia przekazywali swoje emocje i uczucia zarówno zaproszonym gościom jak i rodzinie. Jesteśmy pewni, że razem będą wracać do tych chwil czego dopełnieniem jest ich wspólna recenzja.

Przyjęcie weselne uświetnił Zespół Muzyczny POWER z Lublina, a zdjęcia wykonał Grzegorz Janowski