Współpraca

Chcemy Was lepiej poznać :)

-Bardzo mi zależy na wystroju naszej sali. Nie wyobrażacie sobie, ile włożyłam w to serca! - kilka lat temu, takie słowa usłyszeliśmy od Pani Młodej. Naturalnie spełniliśmy jej prośbę i poszliśmy o krok dalej. Od tego czasu wszystko się zaczęło. Spotykamy się face to face, telefonicznie, za pomocą facebooka czy też innych kanałów komunikacji i ustalamy szczegóły współpracy. Zazwyczaj minimum dwa tygodnie przed planowaną datą ślubu (choć czasami są wyjątki), aby rzeczy oczywiste dla Was były równie oczywiste dla nas, bo jak wszyscy wiemy diabeł tkwi w szczegółach. Jesteśmy dla Was, aby film, który od nas otrzymacie był jedyny w swoim rodzaju.

Wedding Film – jak Wy to robicie?

Film ślubny realizujemy z udziałem co najmniej dwóch operatorów. Wykorzystujemy sprzęt, który nie ogranicza naszej wyobraźni, a tym samym spełnia Wasze oczekiwania pod względem jakości nagrania. Tak, tak obrazek BOMBA!

Wedding Day - i co teraz?

Uśmiechnij się! Pracę rozpoczynamy w dniu ślubu (zazwyczaj) od Waszych przygotowań, gdzie często wzbogacamy je o wypowiedzi, aby podkreślić znaczenie uczuć i w odpowiedni sposób przekazać towarzyszące Wam pozytywne emocje. Przywiązujemy ogromną wagę do detali, do osób, dialogów, sytuacji, jednym słowem do wszystkiego co jest w zasięgu naszych obiektywów i mikrofonów, aby oddać najlepsze i najciekawsze momenty.

First Look!

Nie możecie się doczekać, aby ujrzeć swoją drugą połówkę. Pierwsze spojrzenie jest jedną z najważniejszych chwil, do których często będziecie wracać. First look - bo to mamy na myśli – nie zawsze wiąże się z momentem przyjazdu Pana Młodego do Pani Młodej. W nowoczesnym filmie pokazujemy Wasze pierwsze spotkanie w dniu realizacji pleneru, przed wejściem do kościoła, niekiedy obok miejsca przyjęcia weselnego. Wszystko zależy od Waszego spojrzenia. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

Yes, I do.

Za kilka chwil powiecie sobie: TAK, chcę być u Twego boku do końca życia (i o jeden dzień dłużej, jak mawia klasyk). W takiej chwili zatrzymuje się czas, serca biją coraz mocniej, a wszystkie oczy są zwrócone na Was. Stresujące? Nic podobnego! Z racji naszego doświadczenia wiemy, jak rozluźnić atmosferę (nawet w kościele w obecności „zasadniczego” kapłana), dzięki czemu możecie skupić uwagę na sobie i to z uśmiechem. Podczas Ślubu jesteśmy obok, ale nie tuż obok (w odległości kilkunastu centymetrów), wychwytując zarówno te oczywiste kadry (reakcje rodziców, świadków, gości), jak i te niebanalne (chociażby wymowna mina zaproszonego małego gościa, czy też ujęcie wyświetlacza telefonu rejestrującego emocje).

Let's dance!

Przyjęcie weselne to często punkt kulminacyjny każdego Ślubu. Styl glamour, rustykalny, boho albo klasyczny są ściśle powiązane z wystrojem sali (zarówno tej na zamkowym dziedzińcu, klasycznej sali weselnej, czy też pod chmurką), dekoracji, ściśle przypisane do menu. Tym samym styl Waszego filmu również jest unikatowy, utrzymany w stylu przewodnim. Taniec i słowo mówione to najlepsze sposoby wyrażania zarówno emocji, jak i własnego Ja. Film jest mieszanką zabawy, toastów, życzeń zaproszonych gości (tylko i wyłącznie za Waszą aprobatą i zgodą uczestników wydarzenia), do którego z pewnością będziecie wracać tak często jak to tylko możliwe.

Ujęcia lotnicze, czyli Dron. Czy warto?

Zdecydowanie ujęcia z lotu ptaka odgrywają znaczącą rolę. Jest to zupełnie inne spojrzenie, z innej perspektywy. Realizacje z wykorzystaniem drona dzielimy na: przedstawienie poszczególnych miejsc wydarzenia lub pełne wykorzystanie ujęć lotniczych: oprócz powyższych również przejazd do miejsca przyjęcia weselnego, ślubu, czy też podczas pleneru filmowego. To Wy decydujecie o formie, na której Wam zależy.

Podziękowania dla rodziców, ale inaczej, wyjątkowo.

Film to jeden ze sposobów na wyrażenie własnych myśli i uczuć. Podziękowania w takiej właśnie formie oddają emocje, które chcecie przekazać swoim rodzicom. Na spotkaniu ustalamy szczegóły oraz czas i miejsce realizacji, następnie przystępujemy do działania. Do pełni sukcesu potrzebujemy Waszej akceptacji (przed wyemitowaniem). Wybierając tę nietuzinkową formę podziękowań dla rodziców z pewnością mile zaskoczycie Waszych Najbliższych, nie jedna łza zakręci się w oku.

Filmowy Plener ślubny? TAK!

Spotykamy się z tym pytaniem na co dzień. Filmowy plener ślubny to nie plener, który stworzy osobny klip. To kadry, które stanowią spójną całość całego Filmu Ślubnego. Nie sposób tego wyjaśnić słowami, ponieważ jedynie uczucia mogą Wam to odwzorować. Zapoznajcie się z naszymi realizacjami i przekonajcie się na własne oczy!

Czy Twój film będzie w naszych rękach?